Toate categoriile
Toate categoriile

CONTACT

S.C. PARALELA 45 TURISM S.R.L.

UNIC IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR CHICCO IN ROMANIA


Societate inmatriculata la Registrul Comertului sub nr. J40/21621/1994 si Cod unic de inregistrare RO6505940, Capital Social: 450045Lei.
Sediul social Mun. Bucuresti Bd-ul Regina Elisabeta nr. 29-31 sector 5

Sediu Central
                   
Adresa: Str. Gheorghe Matac, nr. 21-23, sector 2, Bucuresti
Telefon 021/231.14.56,

021/230.68.61,

031/405.25.16,
0742.070.704
Fax: 021/231.06.26
E-mail: office@chicco.ro
Program de lucru: 08:30-18:00

 

________________________________________________________________

Harta detaliata (click aici)


Director general:
Dna. Ruxandra Burcea
                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                         
Conducere:


Mircea Radulescu
Director Adjunct
mircea.radulescu@chicco.ro
Dana Ion
Director Marketing
dana_ion@paralela45.ro
Stefana Morariu
Director Comercial
stefana@paralela45.ro
Oana Banu
Director Magazine      oana.banu@chicco.ro
       


   
Cristi Cecman
Coach
0742.100.544


   
                                                                   
Secretariat:



 
Marina Nica
Asistent manager
office@chicco.ro
Andreea Marinita
Asistent manager
office@chicco.ro

 
                                                                   
Departament Marketing:


 
Cristina Manescu
PR & Communication Manager
cristina.manescu@chicco.ro
Vasile Sebastian
Coordonator E-Business
sebastian.vasile@chicco.ro
 
 
                                                                                                                                                                  
Departament facturare:



Claudia Vasile
Operator Facturare
claudia@chicco.ro




                               
                                                                                                                                                                  
Agenti:






Andrei Buganu
Reprezentant Vanzari
0746.266.229
andrei.buganu@chicco.ro


Gianina Ceanca
Analist servicii client
gianina.ceanca
@chicco.ro
                                                                                                                                                                   
Departament Livrari:



Valeriu Sirghi
Sef logistica

       
                                                       
Depozit:





Mihai Duta
Sef Depozit



'



Recomanda acest articol | Tipareste pagina